Narzędzia trenera SKLEP - Klocki METRUMowa Budowa

ZASTOSOWANIE

Zabawa klockami METRUMowa Budowa tylko na pierwszy rzut oka jest rekreacyjną formą szkoleniową. To niepozorne narzędzie daje możliwości przeprowadzenia zajęć, których celem może być nie tylko budowanie zespołu czy jego integracja, ale może również świetnie się sprawdzić jako praktyczna i atrakcyjna pomoc do szkoleń z przywództwa, komunikacji, motywacji, określania ról w zespole a nawet zarządzania sobą w czasie.

PRAKTYCZNY WYMIAR SZKOLENIA
To jedna z tych form warsztatowych, która nadaje praktyczny charakter zdobywanej wiedzy i jednocześnie pozwala miło spędzić czas.
Uczestnicy widzą jak zachowują się ich koledzy, sami przybierają konkretną rolę, reagują w zależności od okoliczności . Mają potrzebę realizacji celu jako drużyna i jako jednostka. Jednocześnie wiedzą, że są niezbędni do wykonania zadania.
Przeprowadzenie gry od początku do końca daje prowadzącemu możliwość analizy procesu i jego poszczególnych elementów, co jest szczególnie istotne przy wyciąganiu wniosków i systematyzowaniu wiedzy podczas szkolenia.

SZCZEGÓŁY
W zależności od wielkości grupy, w grze może uczestniczyć 8 lub 16 osób.
Celem jest zbudowanie wieży z 6 klocków - ułożonych jeden na drugim. Aby wykonać zadanie, wszyscy uczestnicy muszą opracować strategię i zaangażować się w takim samym stopniu, bo pracują na jednym elemencie wspólnym, który umożliwia przestawianie klocków.

Dodatkowe informacje, w tym inspiracje w jakich okolicznościach warto zastosować grę, dołączone są do produktu w postaci broszury.

Cena: 799 zł brutto
Koszt wysyłki kurierem: 20 zł


Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

METRUM Szkolenia.Coaching.Doradztwo
Beata Kozak
ul. Zabrska 3/6, 40-068 Katowice, Polska

Rozwój biznesu

Biuro METRUM
tel. +48 601275427
e-mail: biuro@metrum.edu.pl
www.metrum.edu.pl


Dział Promocji i Sprzedaży
tel. +48 601 275 427

Dyrektor Zarządzający
Ilona Rybak
e-mail: ilona@metrum.edu.pl


Metrum