W tym roku obchodzimy 21 urodziny METRUM®, działamy na rynku nieprzerwanie od 21 lat!

poznaj nas

O nas

• W nasze DNA jest wpisana praktyka oparta na wiedzy, dostarczamy rozwiązania oparte na badaniach naukowych
  • Metrum® to most między nauką a biznesem, co odzwierciedla moją ścieżkę zawodową, od zawsze jestem związana ze światem nauki (obecnie Uniwersytet SWPS) i światem biznesu
  • Nasze korzenie to klasyczne fundamenty psychologii w biznesie, pozostajemy jednak otwarci na to co przynosi współczesność, często jesteśmy pionierami we wdrażaniu nowych trendów rozwojowych
  • Od 21 lat towarzyszy nam to samo credo: wszystko zależy od ludzi, nam zależy na ludziach. Za wszystkimi naszymi działaniami stoją ludzie. Wyjątkowi, profesjonalni, doświadczeni, wrażliwi, biznesowi i zawsze nastawieni na wsparcie drugiego Człowieka.
  • W trakcie 30 lat praktyki biznesowej Klienci doceniają moją zdolność dostrzegania prostych rozwiązań w złożonych sytuacjach, wnoszenia lekkości w trudne tematy,
  • Rozwijamy kompetencje profesjonalnie i z humorem, każde nasze szkolenie to spotkanie w dobrej atmosferze
  • Jakość naszej pracy została potwierdzona przez rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
Beata

Metrum® w liczbach

absolwentów Szkoły Trenerów
edycji Szkoły Trenerów
edycji Akademii Coachingu
klientów biznesowych
Dobra firma SOS

Przyjmujemy społeczną odpowiedzialność biznesu jesteśmy PLATYNOWĄ DOBRĄ FIRMĄ SOS, wspieramy rozwój tych, których start życiowy bywa mocno utrudniony, od 30 lat wspieramy Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zespół

Jesteśmy zespołem różnorodności, każdy z nas jest inny i wnosi do zespołu swoją niepowtarzalną wyjątkowość. Ten fundament różnorodności jest siłą naszego zespołu, w którym realizujemy bardzo różne zadania począwszy od rozwoju biznesu, poprzez rozwijanie kompetencji zawodowych trenerów i coachów, na wsparciu psychologicznym w trudnych sytuacjach kończąc, choć te trzy główne kierunki działań  nie pokrywają całego spektrum naszej aktywności zawodowej. Masz zadanie specjalne? Pewnie możemy pomóc!