Rekomendacje

Radek Tak
Już 2 tygodnie po #szkoletrenerów #metrum. Dzisiaj już na chłodno kilka słów o tym co to jest i o co z tym chodzi ? zapraszam i polecam Obejrzyj Rolkę na Instagramie
W Metrum pokochałam coaching. Za tak mi bliskie patrzenie na zasoby klienta i ich wzmacnianie, sztukę zadawania pytań.
Spotkanie z Metrum i udział w Szkole Trenerów dały mi pewność, sprawczość moich narzędzi, które wypracowałem sobie podczas prowadzonych przeze mnie szkoleń, nadały im nazwę i usankcjonowały.
Spotkanie z Metrum i udział w Akademii Coachingu dały mi pewność, że wszystkie zasoby każdy z nas ma w sobie.
Spotkanie z Metrum i Akademia Coachingu dały mi masę narzędzi, które wykorzystuję w trakcie spotkań z klientami w gabinecie, ale równie świetnie sprawdzają się w trakcie warsztatów i szkoleń.
Spotkanie z Metrum ukształtowało mnie nie tylko jako coacha. W Metrum wszystko się zaczęło. Miłość do coachingu i zupełnie nowa droga zawodowa.
Akademia Coachingu Metrum® BYŁA DLA MNIE NAJWIĘKSZYM WSPARCIEM w rozwoju osobistym i zawodowym, w odkrywaniu własnych możliwości i możliwości każdej osoby, którą teraz wspieram w procesach rozwoju.
Akademia Coachingu Metrum® wspierała moją twórczość, wyobraźnię i odwagę jednocześnie.
Spotkanie z Metrum® i udział w Akademii Coachingu pozwoliło mi zrozumieć, jak chcę spędzić następny etap mojego życia.
Akademia Coachingu dała mi […] szeroki wachlarz narzędzi, który wykorzystuję na co dzień do wspierania zespołu sprzedaży, praca tymi narzędziami daje nową jakość pracy.

Rafał Brejza

Plant Menager, Aptiv

Aptiv
Świadomość, uważność, spokój wewnętrzny i wiara w to, że wszystko jest możliwe, akceptacja siebie i innych, która wniosła nową jakość w moje życie.
Mikołaj Weszka

Mikołaj Weszka

Dyrektor Sprzedaży, Solpharm

Solpharm
Spotkanie z Metrum® i udział w Akademii Coachingu dały mi umiejętności, dzięki którym skutecznie wspieram pracowników w ich rozwoju zarówno zawodowym, jak i osobistym.
Spotkanie z Metrum® i Akademią Coachingu było dla mnie niezwykle ważnym momentem w życiu.
Paulina Blach
Nexteer Automotive
It happens to be really important to know, who do you work with on a daily basis, but in addition to that, it is also worth to know from #teamlead...
Spotkanie z Metrum i udział w Akademii Coachingu były dla mnie otwarciem drzwi do nowej wiedzy, z której korzystam w praktyce.

Zaufali nam

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Metrum Szkolenia Coaching Doradztwo Beata Kozak. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.