Zespół - Joanna Kapuścińska - profesjonalnie i z humorem


Joanna Kapuścińska


psycholog, trener rozwoju osobistego, trener treningu interpersonalnego i superwizor rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, coach – prowadzi prywatną praktykę coachingową Bliżej Siebie, prowadzi zajęcia warsztatowe w Uniwersytecie SWPS, akredytowany konsultant metody Insights Discovery™.

Z nieustającą pasją od ponad 20 lat, prowadzi zajęcia psychoprofilaktyczne dla młodzieży, warsztaty rozwoju kompetencji interpersonalnych dla ludzi biznesu, team coachingi dla grup biznesowych, superwizje dla psychologów, trenerów i coachów, podczas których dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą.

W METRUM™ prowadzi treningi interpersonalne i rozwojowe w nurcie coachingowym oraz warsztaty - specjalizuje się w zajęciach z zakresu kontroli i rozumienia procesu grupowego i metodologii pracy trenera oraz prowadzi superwizje warsztatów autorskich Absolwentów. Ponadto aktywnie uczestniczy w przygotowaniach i realizacjach autorskich projektów METRUM™, np. "Lider na fali, czyli kurs na coaching", "Maraton Coachingu", „Swoboda profesjonalisty” i inne oraz prowadzi team coachingi dla biznesu.

Pasja - zwiedzanie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

METRUM Szkolenia.Coaching.Doradztwo
Beata Kozak
ul. Zabrska 3/6, 40-068 Katowice, Polska

Rozwój biznesu

Biuro METRUM
tel. +48 601275427
e-mail: biuro@metrum.edu.pl
www.metrum.edu.pl


Dział Promocji i Sprzedaży
tel. +48 601 275 427

Dyrektor Zarządzający
Ilona Rybak
e-mail: ilona@metrum.edu.pl


Metrum