Executive Coaching

Executive coaching z Insights Discovery

Kluczowe osoby w firmie nie działają z najwyższą efektywnością: straciły zapał do pracy, nie wykazują oczekiwanego zaangażowania? Pomimo odbytych szkoleń niewiele zmieniają w swojej codziennej praktyce? Masz poczucie jakby stanęły w miejscu, jakby coś blokowało ich potencjał. A może Ty sam czujesz, że kręcisz się w kółko, że powielasz te same schematy zachowania, nie masz czasu na refleksję i wybór tego co dla Ciebie najważniejsze i najlepsze.

Coaching może pomóc w zmianie tego stanu rzeczy. Indywidualne spotkanie z doświadczonym coachem i ze sobą samym w bezpiecznym środowisku, może naprawdę wiele zmienić. Czas na refleksję, szczerą rozmowę o tym, co ważne i istotne, może nadać nowy wymiar codziennej rutynie. Możesz zidentyfikować i przełamać bariery, które blokują Twój wyjątkowy i niepowtarzalny potencjał. Możesz poczuć radość życia, satysfakcję z pracy, odszukać sens i znaleźć siły do tego, aby codziennie zmierzać do wytyczonych, Twoich własnych celów w sposób zgodny ze sobą.

Jak przebiega ten proces?

1. spotkanie z coachem i sprawdzenie dopasowania, w tym procesie ważne jest, abyś czuł się bezpieczny, abyś czuła, że możesz zaufać i być w 100% sobą,
  2. kontraktowanie procesu, czyli ustalenie ram relacji i wszystkich logistycznych ustaleń, w tym formy kontaktu: face-to-face, on-line, telefon, wszystko z uwzględnieniem Twoich preferencji
  3. ustalenie celu procesu i celów sesji
  4. sesja discovery (wypełnienie testu on-line)
  5. realizacja sesji coachingowych, co 2–3 tygodnie, czas trwania sesji 1 h
  6. podsumowanie procesu i celów

Poznaj rezultaty i korzyści

• Spotkasz ważną osobę w Twoim życiu – autentycznego siebie.
  • Zwiększysz swoją moc wywierania wpływu na innych.
  • Zadbasz o zdrowie psychiczne i wzmocnisz pewność siebie.
  • Będziesz kreować życie na swoich zasadach.
  • Określisz plan działania, aby osiągnąć zamierzone cele.

Pracuję z ludźmi od 30 lat, w tym czasie nauczyłam się, że różni ludzie  mają różne potrzeby i nie ma jednej skutecznej metody pracy z ludźmi. Kluczowym czynnikiem sukcesu, jest dobór metod i narzędzi pracy do potrzeb Klienta, dlatego 30 lat pracy w zawodzie to również 30 lat ciągłej nauki i poszerzania swoich narzędzi pracy. Ponad 5000 h przeprowadzonych sesji coachingowych, szerokie spektrum form pracy od strukturalnych do procesualnych, umożliwia sytuacyjne reagowanie na potrzeby Klienta i maksymalizuje dynamikę i efektywność procesu. Mam dwa zdania, które definiują moją misję zawodową:

1. Jestem spotkaniem, które budzi odwagę i wiarę
  2. Jestem żartem, który oswaja lęk

Po wielu latach doświadczeń zawodowych mogę powiedzieć, że niezależnie od tego, z kim pracuję wnoszę w życie Klientów i Klientek odwagę bycia sobą i siłę autentyczności.

Gwarantujemy

doświadczenie potwierdzone sukcesami naszych Klientów
różnorodne formy pracy, coaching to nie tylko pytania
sprawdzone metody pracy przynoszące rezultaty